Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Mobilní internet od T-Mobile: jednodušší, rychlejší, levnější

21. 1. 2013 v 19.09 · Rubrika: Telekomunikace

T-Mobile přichází s vylepšenou koncepcí a pod sjednoceným názvem Mobilní internet přináší novou generaci datových balíčků a tarifů. Stávající uživatelé hlasových služeb získají na nové aktivace datových tarifů pro tablet nebo notebook slevu 150 Kč z měsíčního paušálu, a to na celou dobu trvání smlouvy. Nabídka platí od 27. ledna 2013.

„Úspěšné tarify S námi a Podnikatel+ jsme doplnili o čistě datové tarify do tabletů a notebooků a také o nové balíčky internetu do mobilu. Z naší široké a přehledné nabídky si tak vybere opravu každý,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů, a dodává: „Mobilní internet se díky tabletům stává masovou záležitostí, i proto jsme rádi, že ho můžeme našim zákazníkům pro tato zařízení nabídnout již od 199 Kč měsíčně.“

Operátor pro zjednodušení spojí dva názvy služeb (Internet v mobilu a Internet na cesty) pod jedno sjednocené označení Mobilní internet. Nová datová generace (s výjimkou dvou nejnižších balíčků) je tak určena pro všechna dostupná zařízení, ať už jde o mobil, tablet či notebook. Nabídka tarifů byla rozšířena o velikosti 1 GB a 10 GB, aby lépe pokryla specifické potřeby zákazníků i zařízení.

Datový limit 150 MB 400 MB 1 GB 3 GB 10 GB 30 GB
Cena v Kč s DPH  149  249  349 449  649  849
Cena pro zákazníky T-Mobile s hlasovým tarifem  – 199   299  499  699
Přenosová rychlost (download/upload)       42/5,76 Mbit/s
K hlasovému tarifu ano
Samostatná SIM  ne ne  ano  ano  ano  ano
Nejvhodnější pro  Telefon  Chytrý telefon  Tablet  Tablet nebo notebook  Notebook  Notebook
Navýšení datového limitu  99 Kč/100 MB 99 Kč/300 MB  99 Kč/1 GB 199 Kč/3 GB

Zákazníci, kteří vyčerpají svou dávku dat (a sníží se jim rychlost), nemusí zoufat. Operátor totiž navýšil rychlost po dosažení datového limitu, a to na 64/32 kbit/s. Navíc klienti obdrží zdarma informativní SMS s odkazem přímo na mobilní stránku, kde si mohou objem jednorázově sami navýšit. U notebooků lze navýšení provést prostřednictvím Můj T-Mobile.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS