Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

LTE od Vodafonu je po dokončení pokrytí Prahy dostupné již 92 % populace

15. 9. 2015 v 11.52 · Rubrika: Telekomunikace

Vodafone po pokrytí stovek měst a obcí po celé ČR v srpnu dokončil zavádění LTE v Hlavním městě Praze. LTE je tak dostupné již 92 % populace a pokrývá 83 % území České republiky.

LTE

Více než milion obyvatel hlavního města České republiky tak má přístup k mobilní síti dosahující rychlostí stahování až 150 Mbps a v případě LTE Advanced až 225 Mbps. Spuštění LTE v celé Praze doprovázely také úpravy páteřní sítě, aby byla připravená na zvýšený datový provoz spojený s rostoucím zájmem o multimediální internetové služby.

Mezi oblastmi s nejrychlejším LTE je Staroměstské náměstí a velká část Starého města, Václavské náměstí, velká část Holešovic a také Stodůlky, kde má Vodafone sídlo své centrály.

Pro připojení k mobilní internetové síti LTE uživatelé potřebují libovolný datový tarif, vhodné LTE zařízení a LTE SIM kartu, kterou získají výměnou za původní zdarma na kterékoliv prodejně Vodafonu. Od září lze nejlevnější telefon s podporou LTE, Vodafone Smart speed 6, pořídit v e-shopu Vodafone.cz za 2 377 korun bez jakéhokoliv závazku.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS