Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Langevo.com – webová hra, která učí cizí jazyky

23. 9. 2013 v 10.58 · Rubrika: Web - Net

LangevoNová hra Langevo.com chce učit cizí jazyky pomocí hry a z ní vyplývající motivace.

Hráč je motivován potřebou sbírat peníze za úspěšně splněné zkoušení a nakupovat si další farmy obsahující další lekce se slovíčky.

Současná verze Langevo obsahuje na 500 slovíček ve třech jazycích – angličtině, španělštině a češtině.

LangevoHra má svého průvodce, strom moudrosti, který napovídá další kroky ve hře. V jednu chvíli jsem ho ovšem musel vypnout, protože s jeho přítomností nebylo alespoň v mém prohlížeči možné pokračovat. Průvodce vás také nenechá pokračovat bez toho, aniž byste přečetli všechny jeho rady.

Jak je vidět na obrázku vlevo, zakoupil jsem záhon rajčat a v něm se naučil 5 slovíček z vybraného oboru. Obor lze zvolit vždy při nákupu další části farmy. Za virtuální peníze, které jsem s rajčaty vydělal, jsem si zakoupil další záhon.

Seznam slovíček v lekci

V každé lekci je přehled všech slovíček a poté můžete zahájit zkoušení, které se skládá z obousměrných překladů a poslechu s úkolem napsat slyšené slovo.

Ladislav Sedlák, člen týmu, který se právě učí desátý jazyk, na základě vlastních zkušeností s výukou i učením jazyků říká:

”Zakládáme si na kvalitě slovní zásoby, slovíčka jsou doplněna synonymy a zvukovou nahrávkou výslovnosti. Zaujmout chceme také jedinečným grafickým zpracováním obrázků.”

Tým Langevo neustále pracuje na rozšiřování slovní zásoby a přidávání nových funkcí. Nejzajímavější bude vytvoření sociální sítě a zapojení komunitních funkcí do hry.

Langevo - herní menu

Langevo – herní menu

Hra se zdá být zcela zdarma. Virtuální peníze je možné vydělávat opravdu učením.

Langevo.com

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS