... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Internet na cesty i do domácnosti

18. 5. 2015 v 14.56 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

internetHledáte nového, výhodnějšího, poskytovatele internetu? Můžeme vám poradit na co se dívat u jednotlivých nabídek. Dnes jsme pro vás rozebrali do posledního detailu internet od O2.

Méně nároční uživatelé

Je pro vás internet jen doplňkovou zábavou, kterou využíváte výhradně k prohlížení stránek, posílání e-mailů a jen občasnému stahování dat? Pak je pro vás výhodný O2 internet Start. Jedná se o připojení s rychlostí 2MB/s, které maximálně postačí pro začínající uživatele internetu. Jednoduše zvládá připojení jednoho počítače, notebooku nebo 3 mobilních telefonů. Je tedy vhodný do menší domácnosti.

Pro nenáročné uživatele nabízíme také O2 mobilní internet s 1,5 GB měsíčně přenesených dat. Jedná se o internet, který je vhodný pro zákazníky, kteří rádi občas prohlíží stránky na mobilním zařízení, občas si pustí krátké video a posílají e-maily bez příloh.

Nároční uživatelé

Naopak pro náročnější uživatele, tedy ty, kteří zpravidla z domu i pracují anebo jen by bez internetu nemohli fungovat, máme trochu jiná řešení. Jedná se o tzv. O2 Internet Aktiv, který nabízí rychlost stahování až 40 Mb/s. Skvěle ho využijí firmy, ale i rodiny. Je vytvořen tak, aby zvládnul maximální rychlost stahování velkých objemů dat. V domácnosti ho využijete, pakliže máte velkou rodinu a každý pracuje na svém vlastním počítači.

Vhodnou alternativou pro náročné mobilní uživatele může být mobilní internet o velikosti 20GB. Jestliže skutečně pracovně cestujete a velice často odesíláte e-maily či nahráváte fotky na sociální sítě například v autobuse či vlaku, pak je pro vás tento internet vhodný. Zaručuje odeslání 3 000 e-mailů s přílohou, přehrání 20 videí a denně prohlédnutí minimálně 1 000 webových stránek. Takový mobilní internet již skutečně stojí za to.

Dnes jsme vám tedy nabídli dvě varianty, pro méně náročné a naopak náročnější klienty. Nejen tradičního připojení, ale také toho mobilního. Při výběru internetu je zapotřebí přihlédnout k mnoha faktorům, snad vám tento článek pomohl uvědomit si, alespoň některé z nich.

PR text

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Komentování je uzavřeno / zakázáno

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS