Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

inet4 modernizuje svou síť v Táboře i Českých Budějovicích

inet4Poskytovatel internetového připojení na jihu Čech inet4 s.r.o. posiluje a modernizuje svou síť na Táborsku, Českobudějovicku i Kaplicku. Nově už nabízí pouze dva tarify s rychlostmi 20 nebo 100 Mbit/s za 250 nebo 300 korun. Náklady na instalaci zůstávají stejné.

Na jihu Čech a ve zmíněných lokalitách působí více providerů, viz článek Internet Tábor – průzkum pokrytí, inet4 ale jako jeden z mála ISP v jižních Čechách buduje kromě té bezdrátové i síť optickou. Rychlosti 100 Mbit/s tak mohou využívat klienti například v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí, nebo připojení uživatelé v Českých Budějovicích na sídlišti Máj, Vltava a Šumava (viz pokrytí internetem od inet4).

V ostatních lokalitách je k dispozici také velmi slušná rychlost Wi-Fi připojení 20 Mbit/s s agregací 1:5. Kompletní instalace vychází na 490 korun a smlouva se podepisuje na 1 rok. První 3 měsíce zdarma dostává zákazník, který provede objednávku přes on-line formulář na webu.

Právě bezdrátová síť prochází kompletní rekonstrukcí a modernizací zejména na Českobudějovicku tak, aby bylo možné nabídnout zmíněnou rychlost bezdrátového připojení na všech místech v oblasti.

Síť v Českých Budějovicích tak bude dosahovat stejných parametrů, jakých dosahuje mnohem novější síť vybudovaná na Táborsku (zde tarify Tábor). I tam ale s nárůstem počtu připojených uživatelů dochází k dalšímu navyšování konektivity na páteřních spojích.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “inet4 modernizuje svou síť v Táboře i Českých Budějovicích”

  1. Pavel Vrkoč napsal:

    Vážení,
    máme dotaz, zda je váš Wi-Fi signál i v Plané nad Lužnicí v oblasti benzinové pumpy ONO. Děkujeme předem za odpověď.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS