Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Grafické reklamy AdSense nyní s tlačítkem +1

1. 10. 2011 v 10.33 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Tým Google AdSense upozorňuje na tlačítko +1, které se během příštího týdne objeví v grafických reklamách Google.

Tlačítko +1 se začne zobrazovat ve formátech grafických reklam AdSense pro obsah a AdSense pro mobilní obsah, tedy v reklamách typu obrázek, animovaný obrázek ve formátu GIF a Flash. Tlačítka +1 budou dalším signálem, podle kterého bude lépe možné určit relevanci reklam. I nadále budeme zobrazovat reklamy, které vám přinesou nejvyšší tržby.

Již dříve jsme spustili tlačítka +1 ve vyhledávání Google a na webech majitelů stránek, abychom uživatelům usnadnili sdílení a objevování obsahu na celém internetu. Brzy budou moci vaši uživatelé doporučit konkrétní reklamy. Reklamy se tak pravděpodobněji zobrazí sociálním kontaktům uživatelů. Jsme přesvědčeni, že díky těmto doporučením si čtenáři budou více všímat reklam na vašem webu. To by mělo časem vést k vyšším příjmům.

Nechcete-li, aby se v reklamách na vašich stránkách tlačítka +1 zobrazovala, můžete v účtu jejich zobrazování odhlásit. Další informace najdete na blogu Inside AdSense (http://adsense.blogspot.com/).

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Grafické reklamy AdSense nyní s tlačítkem +1”

  1. Kohy - IT napsal:

    Lidé si sami zvolí, co se jim libí. Google aneb hlas lidu!

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS