Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

FUMIKO – eshop systém za procenta z prodeje

11. 8. 2013 v 10.11 · Rubrika: Podnikání na Internetu

Logo FUMIKONa trhu systémů, které nabízejí uživatelům provozovat vlastní elektronický obchod bez jakýchkoli programátorských schopností, je na trhu relativně mnoho.

Princip je přitom většinou stejný: Uživatel se registruje, získá svou administraci, použije třeba svou vlastní doménu, zvolí si design svého eshopu a může přidávat veškerý obsah. Pronajme si tak vlastně za nějakou částku měsíčně svůj systém pro eshop.

FUMIKO přišlo před nedávnem s novým modelem pronájmu – platbou za uskutečněné prodeje.

Jde o ojedinělý přístup ke klientům, kteří tak mohou vyzkoušet své schopnosti prodávat na Internetu se svým vlastním eshopem, aniž by museli za systém a vlastně webhosting cokoli platit. Pokud nebudou úspěšní, Fumiko nedostane nic, pokud začnou prodávat, získá i Fumiko.

Nemusíte se bát, že proděláte. U nás platíte jen tehdy, když něco vyděláte. Platí se půl procenta z celkové hodnoty objednávek.

Malý příklad: když prodáte za měsíc zboží v hodnotě 20 000 Kč, pronájem vás vyjde na 100 Kč. Tu stovku vám navíc dáme do začátku jako bonus.

Protože se mi zdá model dost zajímavý a před časem dorazila i tisková zpráva, zeptal jsem se, jak to s Fumikem dále vypadá. Všiml jsem si totiž některých nedodělků, například nemožnosti vyžádat si automaticky zapomenuté heslo.

Odpověď:

Fumiko.cz má od května 2013 nového majitele, který plánuje grafickou a textovou úpravu stránek, rozšíření stávajících šablon formou katalogu a do budoucna hodlá rozšířit jazykové mutace a expandovat na zahraniční trhy.

Rádi bychom Fumiko vylepšili tak, aby bylo, co nejzajímavější pro naše nové a stávající klienty a dodrželi heslo – rychle a jednoduše.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “FUMIKO – eshop systém za procenta z prodeje”

  1. Konečně někdo pochopil, co by mohlo fungovat. Je jen škoda, že je to zatím v plenkách. Chtělo by na systému pořádně zapracovat a pořádně to pustit do světa.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS