Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

FAYN přidá k mobilním tarifům 100 volných minut zdarma

25. 2. 2016 v 11.08 · Rubrika: Telekomunikace

Společnost FAYN Telecommunications (FAYN) přidělí v březnu jako dárek všem svým zákazníkům s mobilními tarify dalších 100 volných minut pro volání přes VoIP.

FAYN

Prvního března přidělí FAYN všem svým stávajícím uživatelům mobilních tarifů zcela zdarma a bez jakýchkoli závazků či speciálních podmínek dalších 100 volných minut navíc. Stejnou porci volných minut získají také všichni noví zákazníci, kteří si během března aktivují jakýkoli mobilní tarif. Bonusové volné minuty budou k dispozici po celý měsíc březen a zákazníci je budou moci čerpat při volání přes internet (VoIP).

FAYN již od vstupu na trh mobilních služeb přibaluje ke všem svým mobilním tarifům zdarma i VoIP číslo pro výhodné volání přes internet. Tuto službu lze využít nejen jako moderní a levnou náhradu klasické pevné linky, ale výborně poslouží i pro nejlevnější volání z mobilu.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS