Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Doména .eu rozšiřuje členskou základnu

10. 9. 2013 v 00.01 · Rubrika: Tiskové zprávy

.euBrusel dne 10. září 2013 – Podle dnes vydané čtvrtletní zprávy o vývoji Q2 2013 se událostí, jež byla v daném období pro doménu nejvyšší úrovně nejdůležitější, stalo dubnové rozšíření členské základny správce .eu EURid o pět nových členů správní rady.

K novým členům, jež všechny tvoří asociace se silnou vizí orientovanou na internet, které jsou aktivní na evropské úrovni, patří: Konfederace evropských počítačových asociací (CECUA), Asociace pro ochrannou známku Evropského společenství (ECTA), Evropské asociace e-commerce a zásilkového obchodu (EMOTA), Evropský úřad pro interaktivní reklamu (IAB Europe) a Evropské sdružení řemesel a malých a středních podniků (UEAPME).

„S potěšením zde vítám zástupce těchto organizací, neboť věřím, že v našem trvalém úsilí učinit z .eu špičkovou internetovou koncovku pro evropské podniky, můžeme mít velký prospěch z jejich rozsáhlých zkušeností,“ komentoval událost výkonný ředitel .eu Marc Van Wesemael.

„Jako společnost očekáváme, že se naše pozornost dál posune směrem k všezahrnujícímu náhledu na internet, a zároveň zůstaneme zakotveni v pevné základně technických znalostí, kterou jsme během let vystavěli díky své spolupráci se zakládajícími členy.“

2. čtvrtletí v číslech

Během druhého čtvrtletí celkový počet registrací .eu vzrostl v 13 z 28 členských států EU na 3,70 milionů doménových jmen. Slovinsko, Bulharsko a Rakousko zaznamenaly nárůst nad 5 %. Míra obnovy zůstala během druhého kvartálu silná a v průměru činila 85 %.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS