Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Dny otevřených dveří WEDOS 2011

12. 9. 2011 v 23.42 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Logo WedosWedos, doménový registrátor a poskytovatel webhostingových služeb, pořádá ve dnech 26.až 28. října 2011 dny otevřených dveří.

V Hluboké nad Vltavou kousek od Českých Budějovic tak budou mít registrovaní návštěvníci možnost nahlédnout do datacentra, kde budou pro dotazy k dispozici pracovníci i vedení společnosti. Hlavním partnerem celé akce je společnost Fujitsu.

Ta představí společně s dalšími partnery svoje nejmodernější technologie, které si budou moci návštěvníci osahat a vyzkoušet.

Dva dny budou kromě toho probíhat semináře na různá témata. Vždy půjde o krátkou prezentaci daného tématu a následnou diskuzi nad problematikou. Přesný program jednotlivých přednášek a časový harmonogram bude zveřejněn později, již nyní je však možné se dočíst, že půjde o domény (velkoobchod s doménami, sekundární trh s doménami, aktuality ze světa domén, budoucnost doménového trhu), webhosting (technologie, řešení, požadavky a představy zákazníků, vývoj trhu, jak vybrat správné řešení, jak vybrat správného poskytovatele), servery, právo a podnikání a další.

Součástí programu bude i připravené muzeum výpočetní techniky. Návštěvníci uvidí první servery s procesory Intel, nejstarší notebooky, staré tiskárny, stará záznamová média – od sálových počítačů, přes Amigu, Commodore až po cloud.

Pro každého návštěvníka bude po celou dobu k dispozici občerstvení, vstupenky na Zámek Hluboká a do ZOO Hluboká. Všichni návštěvníci získají malé dárky jako vzpomínku na výlet za WEDOSem na Hlubokou.

Celá akce je pro všechny účastníky zdarma.

Zdroj: Wedos webhosting – Dny otevřených dveří WEDOS 2011

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS