Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Display inzerci v květnu ovládli telefonní operátoři

14. 6. 2012 v 17.25 · Rubrika: Tiskové zprávy

V květnu 2012 zadavatelé internetové display reklamy využili reklamní prostor v ceníkové hodnotě 497 milionů korun. Meziměsíčně výdaje narostly skoro o pětinu. Největším zadavatelem byla společnost Vodafone, která na internetu umístila inzerci v hodnotě 16,6 milionů korun. Údaje vychází z projektu AdMonitoring, který pro Sdružení pro internetovou reklamu realizuje společnost MEDIARESEARCH.

Podle monitoringu internetové display reklamy AdMonitoring využili zadavatelé v květnu 2012 bannerovou reklamu v hodnotě 497 milionů korun. Meziměsíčně došlo k nárůstu výdajů o 19,7 %. Meziroční změna představovala dokonce 31 %.

Na vrcholu žebříčku zadavatelů se už druhý měsíc objevuje společnost Vodafone, která v květnu využila internetový reklamní prostor v hodnotě 16,6 milionů korun, display inzerci v hodnotě 13 milionů umístila Telefónica O2 Czech Republic. S inzercí na internetu nezahálel ani T-Mobile, jenž se s reklamním prostorem v hodnotě 10 milionů korun umístil na čtvrtém místě.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS