Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

ČSOB nabízí pojištění internetových rizik

Produkt „Pojištění internetových rizik“ je u ČSOB k dispozici od ledna, dle tiskové zprávy stojí standardně 900 korun ročně a ochrání i při online nakupování.

ČSOB

Produkt je možné sjednat přes web i pro celou rodinu s desetiprocentní slevou a pomůže při řešení škod po napadení internetového bankovnictví, poškozeného zboží zaslaného z eshopu a co je zajímavé, tak i s dobrou pověstí na sociálních sítích či jinde na internetu. V těchto případech je totiž součástí i právní pomoc, ve variantě pro jednotlivce s limitem 150 tisíc korun ročně, ve variantě pro celou rodinu pak s limitem 500 tisíc korun za rok.

Svůj limit má i finanční náhrada na jednu pojistnou událost. Jde o částku, kterou pojišťovna vynaloží při řešení situace klienta, o kterém se například píše něco negativního kdekoli na internetu. Řešení těchto situací má ve variantě pro rodinu i pro jednotlivce limit 50 tisíc korun za rok.

Rozsah služeb

Nákup zboží na internetu
Při špatném dodání nebo nedodání zboží zakoupeného na internetu provede pojišťovna reklamační řízení pro zajištění správně objednaného zboží. V případě neúspěšného vyřízení reklamace zaplatí vzniklou škodu.

Zneužití platební karty
Při zneužití platební karty pomůže pojišťovna získat zpět odcizenou finanční částku. Případně poskytne finanční náhradu za vzniklou škodu.

Zneužití identity na internetu
Vznikne-li zneužitím identifikačních údajů na internetu finanční škoda, pomůže pojišťovna získat zpět odcizenou finanční částku nebo zajistí zrušení neoprávněného závazku. Případně uhradí vzniklou finanční škodu.

Poškození pověsti na internetu
Když dojde k poškození pověsti klienta na internetu (i na sociálních sítích), provede pojišťovna opatření k zamezení šíření negativních informací. Pomůže také odhalit zdroj šíření a domoci se omluvy.

IT asistence
Při problémech s výpočetní technikou, nainstalovanými programy, internetem nebo elektronikou (digitální kamera, telefon, set top box, DVD apod.), poskytne pojišťovna telefonickou konzultaci nebo se vzdáleně připojí k počítači klienta a pokusí se problém vyřešit.

Více informací je na csobpoj.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS