Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

CorelDRAW® Graphics Suite X6 nyní i česky

28. 4. 2012 v 21.06 · Rubrika: Software, Tiskové zprávy

Po celosvětovém zahájení prodeje programu CorelDRAW® Graphics Suite X6 v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, italštině a holandštině, oznámila společnost Corel dostupnost nejnovější verze své vlajkové lodi – grafického balíku pro tvorbu vizuální komunikace – také v češtině.

Vedle toho bude zahájen prodej také lokalizovaných verzí v ruštině, finštině, švédštině, turečtině, polštině a maďarštině.

Cena a dostupnost

Kromě angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, brazilské portugalštiny, italštiny a holandštiny je CorelDRAW Graphics Suite X6 nyní dostupný v českém, ruském, finském, švédském, tureckém, polském a maďarském jazyce přes elektronickou distribuci software (ESD) z webových stránek www.corel.cz.

Koncem dubna začnou pak autorizovaní prodejci společnosti Corel distribuovat kompletní krabicové verze. Doporučená maloobchodní cena za plnou verzi je 530 euro, upgrade vás přijde na 299 euro. Ceny jsou uvedeny bez daně z přiadané hodnoty. Podrobnější informace o cenách a možnostech pro upgrade naleznete na internetové adrese www.corel.cz/coreldraw. Samozřejmostí je i dostupnost licencí pro komerční a akademický sektor.

Poznejte komunitu uživatelů produktů CorelDRAW

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS