Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

ČEZ nabízí výhodné volání ze zahraničí jen za 2,20 Kč

25. 6. 2015 v 18.30 · Rubrika: Telekomunikace

Nabídka volání ze zahraničí za 2,20 Kč / minuta platí po celou letní sezónu od 15. června do 15. září, a to automaticky pro všechny zákazníky MOBILU OD ČEZ v rámci celé Evropské unie a na dalších územích patřících do takzvané zóny 1.

Skupina ČEZ

„Velká část českých turistů stále telefonuje z dovolené velmi střídmě, často pouze zpraví své blízké, že v pořádku dorazili do cílové destinace. Letošní léto ale mohou díky MOBILU OD ČEZ zůstat v kontaktu se svými přáteli bez obav, že jejich účet za telefon bude příliš vysoký. Za cenu 2,20 Kč za minutu si může dovolit telefonovat opravdu každý,“ říká Dávid Hajmán, ředitel společnosti ČEZ Prodej.

Volání za 2,20 Kč platí nejen pro volání ze zahraničí do České republiky, ale také v rámci celé takzvané zóny 1. Do té patří celá Evropská unie včetně ostrovů patřících zemím EU, jako například Kanárské ostrovy, Madeira nebo karibský Martinik, dále pak například Norsko, San Marino, Kypr, Island či Lichtenštejnsko.

Pro používání telefonu v zahraničí musí mít zákazník MOBIL OD ČEZ aktivovanou službu Roaming. Aktivaci lze jednoduše zařídit prostřednictvím internetové samoobsluhy či mobilní aplikace ČEZ ON-LINE.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS