Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Čas na pořádnou firemní akci a rovnou na firemní večírek na lodi!

22. 5. 2015 v 11.17 · Rubrika: Tiskové zprávy, Web - Net

To, že mají firmy vánoční večírky je poměrně rozšířená informace. Skutečně, většina firem, dokonce i těch výrobních, pořádá pro svůj TOP management a liniové zaměstnance vánoční večírky. Někdy trochu bohatší, jindy skromnější. Jak jsou zrovna peníze a chuť.

parník

Stejně tak se večírky pořádají k jubileu firmy a občas i jejich zakladatelů. Slyšeli jste ale, že by firmy pořádaly večírek jen tak? Přesně to se v mnoha společnost děje. Jedná se o jakýsi způsob jak udržet vztah mezi zaměstnanci a zaměstnavateli. Prožitý benefit, něco víc, než služební mobil nebo stravenky. Pro mnohé je to jen žranice a legální způsob jak se opít a příliš se společensky neznemožnit, ale i to se počítá. Večírek je také dobrou formou teambuildingu. Hlavně když se neupnete jen na dva své kolegy a budete celý večer nutit hosty, aby mezi sebou chodili a mluvili spolu. Plánujete-li vyzkoušet něco podobného i u vás ve firmě, chce to nápad. Dejte si pár minut oddych a nechte se inspirovat.

Pátek třináctého

Budete-li chtít uspořádat večírek ve stylu „pátek třináctého“, bude to chtít jednu důležitou věc. Tou je trpělivost. Na jednu stranu výhodou je, že se vždy jedná o pátek, a tím máte zajištěný následující volný den. Máme ale špatnou zprávu, zrovna jste propásli nejúrodnější rok na pátky s číslem 13 v datu. Zatímco rok 2016 bude na tyto dny velice skromný (zažijeme ho jen 13. 5. 2016). Rok 2015 se může roztrhat, aby nám nabídnul skvělý den pro firemní akci. Dva tyto pátky máme za sebou a jeden nás čeká 13. listopadu. Pokud se vám toto téma zalíbilo, poznačte si ho hned do kalendáře, ať to nezaspíte.

20. léta

Večírky ve stylu 20. let jsou už tak trochu ohrané. Jakoby se s nimi roztrhl pytel. Stále ale mají své určité kouzlo. Dámy se mohou krásně obléknout, dát si perly, květiny do vlasů, namalovat si sytě rudou rtěnkou rty a přehodit přes sebe boa. A to vše, aniž by jim bylo něco vyčítáno. Pro pány je pak toto období snad ještě lákavější… Chicago zrovna ovládli mafiánské rodiny a baseballová pálka nebo zbraň je téměř samozřejmostí. Jak říkám, téma je to běžné, ale stále má co nabídnout.

Zážitkový večírek

Je sice pravda, že všechno co naplánujete, bude tak trochu zážitkový večírek, ale chce to ještě trochu víc. Stačí vzít úplně běžné věci, do netradičního prostředí. Anebo zdánlivě luxusní a nehodící se program zasadit do stereotypu kancelářských dní. Tedy buď se seberte a udělejte oslavu na zámku, anebo vezměte zámek k vám do kanceláře. Vážná hudba, krásné šaty a kolem počítače a stoly. Když to dobře naplánujete, bude to nezapomenutelné. A co třeba uspořádat firemní večírek na lodi? Přesně tak vytáhnete své zaměstnance z šedivých stereotypů. Donutíte je, aby vystoupili z komfortní zóny a vkročili na palubu zážitků. A když vám přijde, že loď je nuda, rovnou tu firemní akci uspořádejte na parníku. Nápadům se meze nekladou.

PR text

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Komentování je uzavřeno / zakázáno

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS