Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Březnový přehled internetové display inzerce

12. 4. 2012 v 09.43 · Rubrika: Tiskové zprávy

V březnu 2012 zadavatelé internetové display reklamy využili reklamní prostor v ceníkové hodnotě 393 milionů korun. Meziměsíčně výdaje narostly o 12 %.

Největším zadavatelem byla společnost Telefónica O2 Czech Republic, která na internetu umístila display reklamu v hodnotě 10,6 milionů korun. Údaje vychází z projektu AdMonitoring, který pro Sdružení pro internetovou reklamu realizuje společnost MEDIARESEARCH.

Podle monitoringu internetové display reklamy AdMonitoring využili zadavatelé v březnu 2012 online reklamu v hodnotě 393 milionů korun. Meziměsíčně došlo k nárůstu výdajů o 11,9 %. Meziroční změna představovala 15 % (52 milionů korun).

Na vrcholu žebříčku zadavatelů se objevila společnost Telefónica O2 Czech Republic, která v únoru využila internetový reklamní prostor v hodnotě 10,6 milionů korun. Na dalších místech se objevují Internet Mall (10,3 mil. Kč), Tchibo (7,7 mil. Kč) a Quick expert (7,2 mil. Kč).

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS