Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Adopcí telefonní budky může každý přispět na Linku bezpečí

Nadace O2 nabízí široké veřejnosti od 24. října do 17. listopadu možnost adoptovat si telefonní budku. Za 500 Kč, které směřují v plné výši na podporu Linky bezpečí, mohou lidé na reklamní plochu konkrétní budky umístit vlastní sdělení v délce 60 znaků.

Linka bezpečí

Osobní pozdrav, milostné vyznání, dopis Ježíškovi či slova díků. Vlastní vzkaz mohou obyvatelé České republiky umístit v 9 krajích České republiky až na stovku budek, které operátor O2 nabídne k měsíční adopci. Vzkaz bude na budce umístěn od 1. 12. do konce roku.

Cena za adoptovaný telefonní automat je 500 Kč a půjde na podporu Linky bezpečí, jediné celostátní dětské krizové linky.

„S Linkou bezpečí letos oslavíme 20 let spolupráce. Při této příležitosti jsme se rozhodli oslovit širokou veřejnost a podpořit Linku zajímavou formou, a to prostřednictvím adopce plakátu na vybraných veřejných telefonních automatech,“ vysvětluje Jitka Heřmanová, ředitelka Nadace O2 a dodává: „Dále vylepíme na 800 budek po celé České republice informační plakáty vyzývající k individuální finanční podpoře této služby. Veškeré náklady spojené s výlepem a pronájmem plochy hradí Nadace O2.“

Kampaň zároveň upozorňuje na časté dětské problémy jako je šikana, rozvod rodičů či týrání a zneužívání, které konzultanti Linky bezpečí pomáhají dětem zvládat.

„Za dvacet let fungování Linky bezpečí jsme přijali více než 10 milionů hovorů. Velká část veřejnosti se domnívá, že jsme instituce primárně financovaná státem. Linka bezpečí je však nezisková organizace fungující z dotací a především díky podpoře individuálních a firemních dárců. Chceme-li i nadále pomáhat denně až 650 volajícím, nutně potřebujeme podporu veřejnosti,“ informuje ředitelka Linky bezpečí Ivana Šatrová.

Sdělení je možné nahrát na www.nadaceo2.cz/adopcebudek a na vybrané budce pak bude k vidění celý prosinec.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS