Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

AdFox končí, Centrum je partnerem Google

23. 9. 2010 v 14.19 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Společnost Centrum Holdings (Centrum.cz, Atlas.cz, Aktuálně.cz a další) se stala partnerem společnosti Google a prvním autorizovaným distributorem reklamních služeb AdWords v regionu střední Evropy. Reklamní systém AdFox tedy končí.

Centrum Holdings ukončí provoz AdFoxu tento pátek (úplně odstaven bude s koncem roku) a na svých serverech také postupně vymění všechny inzeráty. Nabídku pro malé a střední firmy, na které se chce Centrum Holdings zaměřit, zastřeší nově vzniklá internetová agentura Najisto.

Obě zmíněné firmy rozšíří spolupráci i v dalších oblastech. Centrum Holdings bude například používat vyhledávání Google i na Slovensku a v Chorvatsku, ale v plánu je do budoucna i využití dalších technologií Google, například on-line map (možná tedy skončí i Amapy).

Zdroj: Finanční noviny

Doplněno: Podrobnější informace jsou na adrese http://info.adfox.cz/

Doplněno 2: Vztah Centrum Holdings a Google popisuje toto video, další informace na adrese http://www.google.com/adwordsresellerinfo/

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS