... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

58 % české populace může mít 3G na síti od O2

Počet aktivací internetu v mobilu vzrostl o čtvrtinu

Společnost Telefónica upevňuje vedoucí pozici v pokrývání sítí 3G. Za poslední měsíc rozšířila počet míst s rychlým mobilním internetem o dalších více než 80 obcí.

Celkem se tak k 3G síti od O2 nyní mohou připojit obyvatelé 854 měst a obcí v České republice, tj 58 % populace. S rozšiřujícím se pokrytím stoupá i obliba chytrých telefonů, aplikací a internetu v mobilu.

Stále více lidí chce využívat pohodlné surfování tam, kde zrovna potřebují. Od zahájení kampaně „UŽ VÍM, PROČ“ narostly aktivace internetu v mobilu o 25 %. Úspěch mají také chytré telefony Samsung, jejichž prodeje se zvýšily dvojnásobně. Nejoblíbenějším modelem je Samsung Galaxy S2 s nárůstem 283 %. Stoupá i obliba aplikací.

„Uvedené statistiky jasně ukazují úspěšnost naší letošní největší kampaně Už vím proč, kterou jsme spustili společně s partnery Google a Samsung v červnu. Uživatelé rychle objevují kouzlo chytrých telefonů a jednoduchost a praktičnost aplikací,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Od začátku kampaně stáhli uživatelé z portálu O2 Active více než 90 000 aplikací. Počet stažených aplikací roste každý měsíc o 130 %.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS